Halloween na Publicu přichází!

Už se to blíží, Ten čas tajů a kouzel.
Už se ti očka klíží?
Být tebou, už bych se nikdy neprobouzel….

A je to tady, svátek jako žádný jiný! Halloween je jen jednou v roce a je to čas, kdy kouzla vstupují do běžného života. Monstra se nebojí a vstupují v míru mezi lidi, proč pa asi? To nikdo neví. Na Publicu se ale nebude lenošit a plně si ten čas užijeme.

Jak, ptáte se? Nuže, hned vám to ukážeme.

První věc, co tu máme, hlídejte si NPC na spawnu! Každý týden přibude minimálně jedno npc s questem, které budete mít zajímavé odměny. Splňte úkol, zabijte pár monster a nebo mu prostě doneste dort, kdo ví? Odměny budou určitě stát za to.

Druhou věcí jest, vyhlášení soutěže, která potrvá až do 1. listopadu, kdy bude vyhlášení výsledků. O co se bude jednat? Vaše město se musí připravit na tu noc kouzel, tudíž je na čase jej převléct do tajemného hábitu. Vyhlašuji tedy soutěž o nejlepší halloweenskou výzdobu měst na Publicu (soutěž pro jednotlivce níže ;-)). Budeme koukat jak na jednotlivé dekorace, tak i na celkový vzhled a hlavně na atmosféru, jaká vznikne v noci. A co je tedy možné vyhrát? Pojďme si to ukázat:

  1. VIP na 14 dní*
  2. 2 spawnery
  3. Libovolný balíček do 300 kreditů
    *V případě výhry epica, může si vybrat jakýkoliv jiný balíček v hodnotě 550 kreditů.

Na tuhle super soutěž navazuje ještě jedna menší, která není jen pro města. Né každý na Publicu má své město, ale určitě máte svůj domeček, stavbu, cokoliv. Neváhejte tedy a zapojte se také do soutěže jednotlivců. Odměny jsou následující:

  1. Nether star
  2. 1 spawner
  3. 32 diamantů

A na závěr pro vás připravujeme nové eventy, takže doufáme, že se na ně budete těšit a na halloween si je naplno užijeme! Tak co tu ještě koukáš a čteš? Podej si přihlášku na fórum, napiš nám něco o tvé stavbě/ městečku, kde si bral inspiraci, jak moc Tě to bavilo a nejlépe nám pošli název resky, kde jsi to stavěl, případně souřadnice, ať se na to můžeme přijít podívat. Klidně můžeš přiložit nějaké screeny, ať se máme na co těšit, až vstoupíme do hry.

Váš tajemný A-team!

Komentáře