Novinky na našich Rust serverech

rust_news

Pařanky a pařani, máme pro vás novinky na našich serverech! A nebyl wipe! :)

Poslední listopadový den roku 2014 je ve znamení změn na obou našich Rust Serverech. Některé z nich jsou i na základě nedávné ankety.

Společné změny na obou serverech

  • změna lootů – více věcí jak v Rad Townech, tak z AirDropů
  • spuštění herních statistik – v rámci statistik se můžete nejen srovnávat s ostatními, ale také získat bonusové kredity! Pro každý server jsou zvlášť – CLASSICORIGINAL
  • VIP má barevné písmo – nově mají VIP hráči barevné písmo v chatu

Další změny na Classicu (rust.ceskejparan.cz:11111)

  • nový herní klient –  vydali jsme nového klienta verze 1.2, který opravuje problém s některými antiviry, ale především obsahuje NOVOU VERZI ANTICHEATU! Bez této nové verze se na server nepřipojíte!

Další změny na Originalu (rustoriginal.ceskejparan.cz:28990)

  • ČP anticheat –  na server Original je od teď potřeba náš anticheat, který je provozován už delší dobu na Classicu. K tomuto opatření jsme sáhli kvůli velkému výskytu cheaterů, navíc většina hráčů se v anketě vyjádřila PRO zavedení anticheatu. POZOR! Bez anticheatu se na server nepřipojíte! Podrobnosti, jak ho získat a používat naleznete na naší CZ/SK Rust Wiki.

Věříme, že nyní se vám bude u nás ještě lépe hrát! Nezapomeňte také, že je otevřený nábor na moderátory Rustu! Pokud objevíte nějaké chyby nebo nedostatky, nahlaste nám je, prosíme, na naše fórum, TeamSpeak nebo Facebook. Děkujeme a přejeme příjemnou zábavu!

Za celý tým ČP, GProDave

Komentáře