Novinky na Serveru!

Vážení Pařani a pařanky!

Už to jsou tři týdny, co proběhl Wipe a máme tu pro vás nějaké zajímavosti:

Na Czech-craftu jsme se dokázali vyšvihnout z 68. místa na momentálně krásné 12. místo a rychle se dereme výš a výš.
Byli jsme jeden z prvních serverů, co se pustil na 1.13.
29. 8. 2018 jsme rovnou přešli na verzi 1.13.1
Změnil se systém měst a momentálně tak máte před sebou větší výzvu dosáhnout metropole.

 

Ale je tu ještě několik věcí, co se změnilo a je potřeba vám je oznámit. Nechceme na vás ale všechno vychrlit hned ze startu a tak jednotlivé prvky postupně přidáváme. Jedna z mnoha věcí, co zůstali a konečně funguje je banka.
Funguje jako uložiště pro peníze, ale hlavně se v ní dají úročit peníze. Co to znamená pro vás? Během toho, co se hrdině vrháte vstříc neznámým krajům, vaše penízky jsou v bezpečí a ještě se sami rozmnožují! Na účtu můžete mít maximálně 50 000, peníze se úročí do 30 000, poté už ne.

 

V provozu je i zamykání věcí, takže se nebojte, že vás nějaký zloděj v noci vykrade. Ochráníme i vaše shulkerboxy a dokonce i trapdoory! Resky jsou pořád stejné, nově si můžete i zakoupit flagy neboli práva do residence. Speed, jump a keepinv za 600 kreditů day, night si můžete objednat za 450 kreditů. Glow a icemelt si pořídíte za 6000 dolarů a hotflor, rain, sun za 5000 dolarů. Při nákupu flagu na CPK dostanete papír s názvem a ten můžete použít jen jednou, stejně tak, když si zaplatíte flag moderátorovi, můžete jej uplatnit jen na jednu rezidenci.

 

Pamatujete si i na trhliny? Bylo jich celkem dost a přidáváme i další! Světem otřásají neznámé otřesy. Co je způsobuje? Řekněme, že se postupně po mapě objevují další a další! Čekají vás u nich questy, možná i poklady. Nic lehkého ale nečekejte, nebezpečí číhá na každém rohu a bůh ví co vás tam může potkat.

 

Doufám, že jste si proběhli i spawn, krom nových budov, krásného okolí a mnoho dalšího bylo vytvořeno i malebné náměstí. Krásná fontána, velké stromy a stánky. Stánky? Stánky pro vás, abyste si mohli vytvořit vlastní shop, ale rovnou na spawnu! Takže budete všem na očích a můžete více vydělávat. No a jak se tam dostanete? Pronájem stánku na týden stojí 1000 dolarů a a-team vám velmi rád vysvětlí, jak na to.

 

Určitě jste si všimli, že kreditshop se nám taky rozrostl. Přidali jsme několik balíčků a myslíme, že by se vám mohly zamlouvat. Je tu pro vás Balíček Akvárko, Který obsahuje několik rybiček, vod a chaluhy! A že nemáte čím to akvárko vyzdobit? Pokud nechcete lovozit někde po dně moře a každou chvíli plavat nad hladinu, tak si můžete zakoupit balíček kras dna. Najdete zde celou škálu korálů a určitě si vyberete. Furt nestačí? Jsou tu tedy ještě balíčky s korály a mrtvými korály na výzdobu. Samozřejmě přibyla i nová zvířata a balíček mořských zvířat vám je rád předvede a ukáže, co můžete získat.
Jdeme na chvilku pryč od vody a představujeme vám i balíček mistra tesaře, ať žije dřevo, které má ze všech stran kůru!

 

Wikipedie dostala také lehkou revizi, takže se nebojte a přijďte se podívat, co se změnila. Najdete tu i spoustu zajímavých informací a některé rady do začátku. Je zde snad vše co vás napadne. Včetně i menšího infa o chaosu. Že nevíte čeho? Šup na wiki se informovat.

 

 

Když je řeč o chaosu… Je to svět vyhrazený hlavně pro těžení. Je tam daleko větší generace oréček a celkově je to místo, kam se určitě musíte podívat! Hory sahají až do nebe, létající ostrovy, meteority a kostry! Ty mají v sobě ukryté i cenné věci. Na co ještě čekáte? Už jste tam? Někde v hlouby tohoto světa na vás také čeká gigantická stavba.

 


Hlavním aspektem ale celého serveru je stavění. A abyste nebyli omezeni tím, že nemáte dost místa na stavění, tak jsou tu pro vás MĚSTA. Vymysleli jsme pro vás nové podmínky, nová pravidla a poupravili celý koncept měst. Nově se  povinné i volitelné budovy do města vybírají v závislosti na biomu, ve kterém město leží. Přidaly se nové flagy do resek, poupravili jsme odměny a teď je i jedna z výhod to, že si v hlavní budově měst můžete vytvořit svou ambasádu. Reprezentujte zde své velkoměsto, ať přilákáte daleko víc lidí a podpoříte tak hráčskou volbu při hlasování o tom, jaké město je nejlepší.

Pokud chcete hráčům připravit pěkné překvapení je tu možnost vytvořit si vlastné quest a vyrobit vlastní poklady!

Spousta bloků je ve hře těžko dosažitelná, nebo otravná na získání. Líbilo by se vám třeba získat sponge? Nebo brnění na koně? Je tady možnost si takové věci vycraftit! A to v tajné místnosti na spawnu. Kdo ji najde, ví vše, ale nikomu neradit. Přeci jen je to vaše tajemství, které nechcete propůjčit nikomu dalšímu.

 

Je tu ještě jedna obrovská změna, po které se hlásí mnoho hráčů. Jak už jsem zmiňovala výše, jsme PvE server a spousta z vás by chtěla poměřit své síly mezi sebou, ale jak? PvP arény zatím nejsou otevřené a nikde jinde se zatím nedá soupeřit, krom stavění. Tudíž je tu pro vás jedna vychytávka a to PvP!!!

Furt nevíte? Tak napište /pvp a najděte si svého protivníka a honem do něj!

 

 

 

 

Prozatím je to všechno, postupně vám budeme dávat informace o mnoha dalších věcech.

Přejeme pěknou hru, málo úmrtí a spoustu zábavy.

Vaše Adminka, UzumakyKushi

 

Komentáře