Nový začátek? Buďte u toho s námi!

Vážené pařanky, vážení pařani,
jistě jste si všimli, že se na projektu ČeskejPařan.cz za posledních pár dní událo mnoho změn. Nebudu vás zdržovat dlouhým povídáním, když jsou důležité především informace o tom, co bude dál.

Aktuální změny

Majitel projektu

Od pátku 13.10.2017 (věřím, že ono magické datum je pouze shoda náhod) se do pozice majitele vrací Gronus. Určité období nejistoty tak v tomto ohledu končí. Tým ČP již začal aktivně pracovat na “revitalizaci” a změnách, které budou ku prospěchu především vám, tedy hráčům.

Ark: Survival Evolved a 7 Days to Die

Tyto servery již nadále nejsou součástí ČeskejPařan.cz a sice z toho důvodu, že jsme se s někdejšími adminy a správci dohodli na ukončení spolupráce. Neznamená to však konec těchto her na ČP jednou pro vždy, ale pro tuto chvíli určitě.

Life is Feudal

LiF server dlouhodobě postrádá admin tým (hlavní příčinou byla nejasná situace ve vedení ČP), což způsobilo odliv hráčů a samozřejmě i financí, které jsou pro jeho provoz důležité. Proto i tento server jsme se rozhodli ukončit, minimálně do doby, než se najde nový tým.

Rust

Po jednání vedení ukončujeme provoz Rust serveru na verzi Legacy, jelikož ani ten nebylo možné v současné situaci nadále provozovat. Rust však na ČP neumírá, chceme se zaměřit na nejnovější verzi Rustu (Experimental), o přípravě vás budeme informovat.

Minecraft Public

U toho serveru se nic nemění, dále ho rozvíjíme a udržujeme. Aktuálně jsou v přípravě nejrůznější soutěže, eventy a tématické akce.

TeamSpeak3

Provoz komunikační platformy zůstává beze změn. Tedy s jednou příjemnou změnou – vlastní roomku můžete mít již za 300 kreditů!

 

Novinky a budoucnost

Začínáme pracovat na “restartu” ČP. Připravujeme novinky, které vám již brzy přiblížíme. Naše servery chceme opět rozšiřovat a být tak jakýmsi domovem pro další část hráčské komunity. Pokud se k nám chcete přidat, budeme rádi! Nápadům se nebráníme, pokud budete chtít třeba založit nový server dle svých představ, určitě za námi přijďte a domluvíme se! Kontaktovat nás můžete buď přes fórum a nebo třeba TeamSpeak.

Tvoříme komunitu hráčů, pro kterou pařba nikdy nekončí. Buďte u toho s námi!

Za celý tým ČeskejPařan.cz, GProDave

Komentáře