Otevíráme nový Medieval – 18.6.2016 v 17:00!

medieval_new

Téměř nekonečné čekání je za námi – v sobotu 18.6.2016 v 17:00 otevíráme server Minecraft Medieval!

(Čas spuštění byl upraven na základě požadavku hráčů, viz zde.)

Takže si už teď chystejte nejen myši a klávesnice, ale také fantazii a hlavně spoluhráče, kteří vám pomohou stát se tím nejlepším národem na serveru!

Co je dobré na začátku vědět

Veškeré důležité informace najdete na Medieval Wiki. Některé informace ještě budeme doplňovat.

Server je zaměřen na roleplay prožitek, proto neočekávajte, že ve hře ke všemu přijdete nějak snadno. Vše je navrženo tak, abyste mohli stále dosahovat nějakého postupu a rozvoje své postavy a vždy tedy měli nějaký cíl, kterého chcete dosáhnout. Určitě to někdy půjde jednodušeji a někdy zase hůře – a přesně o tom to má být.

Budete muset využívat dostupné classy a jejich schopnosti, abyste přežili. Je tedy dobré si projít jejich popis na Medieval Wiki – zjistíte například, že jediný kněz je schopný vyrábět torche a ochránit vás tím před nástrahami noci a také že jejich výroba není v klasické podobě…

Navrhli jsme několik speciálních úprav, které hru ještě více okoření – například změny počasí, které mají vliv především na různé sázení, sklizně atd. (období sucha, období dešťů, normální období), nebo třeba to, že vaši rychlost ovlivňuje brnění, které máte na sobě.

Určitě se také může objevit nějaká ta chybka, přestože jsme se snažili herní mechanismy co nejvíce testovat. Pokud nějakou objevíte, nahlaste jí prosím týmu, budeme se pak snažit rychle najít řešení či opravu.

Národy a rozdělení

Na serveru je celkem 10 národů (opět viz Medieval Wiki), v každém může být maximálně 12 hráčů, teoreticky tedy až 120 hráčů na serveru – vzhledem k počtu slotů však určitě ne najednou (sloty můžeme při dostatečném zájmu samozřejmě navýšit).

Národ si můžete předběžně rezerovat na našem fóru podáním žádosti dle vzoru.

Podmínky přidělení národa:

  • řádně vyplněná žádost
  • král bude přítomen na serveru v sobotu 18.6.2016 v čase přidělování, tj. cca 17:00 – 18:30 (eventuelně je možné domluvit přidělení na jiné dny, nejpozději však na pondělí 20.6.2016)
  • v národě budou na začátku alespoň 3 hráči (nemusí být přítomni při přidělování, ale musí se do národa připojit nejpozději do 3 dnů, tj. do 20.6.2016)
  • platí pravidlo – kdo se přihlásí dřív a splní výše uvedené, ten dřív bere

 

IP SERVERU: medieval.ceskejparan.cz

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se nás ptát buď na TeamSpeaku, fóru nebo níže v komentářích.

STŘEDOVĚKU V SOBOTU ZDAR!

Komentáře