Shrnutí říjnových akcí na ČP

2014-11-01_19.59.40

Zdravím všechny,
tak už zase máme za sebou další měsíc a já Vám proto přináším souhrn všech novinek a akcí z ČP.

Public

Halloween skinyZačneme serverem Public. Druhý týden v říjnu jsme byli server týdne na Czech-Craftu, a proto jsme v tom týdnu uspořádali event TheWalls. TheWalls vyhrál team složený z hráčů fruita, rupiis a FaiNNer. Ti vyhráli VIP na týden.

Následující týden probíhal SuperEvent o 550 kreditů + 2000$ + spawner. Během týdne hráči sbírali indicie, aby se dostali do finálového souboje, který nakonec proběhl 18.10.  Vítězem se stal vanajakub.

Blížíme se ke konci měsíce, kde jsme již 24.10.  převlékli spawn do halloweenské výzdoby a hráči se mohli zapojit do soutěže „Nejlepší halloweenská výzdoba měst/domů“.  Nejvíce bodů získalo město Kolonie a z jednotlivých domů vyhrál Kazaby. Zárověň s touto soutěží, proběhla soutěž o nejlepší halloweenský skin.

A nakonec v sobotu 1.11. proběhl BuildEvent. Téma bylo samozřejmě halloween a v tomto eventu nakonec vyhrál také Kazaby.

Další drobnější změny na Publicu:

  • V EventuParku jsou nyní 3 nové eventy: Bludiště, Najdi hlavu a Bloky. Eventy jsou pořádány skoro každý den.
  • Do teamu přibyl nový člen – moderátor serveru vanajakub
  • Nová minihra – Skákačka. Ve hře se připojíš buď /mgm join skakacka nebo /warp mgm
  • DO VŠECH MGM MUSÍTE MÍT PRÁZDNÝ INVENTÁŘ!

Protože Českej Pařan není jen Public, tak zde je několik novinek i z ostatních serverů:

Server Medieval vás již informoval, jak to vypadá s jeho spuštěním: http://ceskejparan.cz/postup-praci-na-medievalu/
Server pro neoriginální Rust úspěšně spustil vlastní anticheat, takže už zde nenajdete žádné cheatery, ale jenom adrenalinové hraní :) Dále se spustil server pro hráče s originální hrou.

A také nesmím zapomenout na naše TS3, na kterém se všichni setkáváme. Byla zde přidána možnost vytvoření vlastní dočasné roomky.

Na našich serverech se stále něco děje! Proto vás všechny vyzývám, abyste se zajímali o dění na „tom vašem“ serveru, sledovali webové stránky a forum a hlavně se aktivně zapojovali do soutěží a eventů. Bude to pro nás motivace k vymýšlení a uspořádávání dalších.

Krum88ik

Komentáře