Ekononika a nether na Publicu

Zdravíme Vás,

vzhledem k tomu, že se poslední dobou objevují v chatu různé žádosti typu, že na serveru nejdou vydělat peníze a že v netheru nic není a my na tyto žádosti píšeme spíše negativní odpovědi, rozhodli jsme se vydat oficiální vyjádření.

  • Ekonomika serveru

Ekonomika serveru je nastavená tak, aby nebylo možné během pár dní získat maximum peněz, co na serveru vůbec můžete mít. Ekonomika byla vymyšlená tak, že při běžném hraní, kdy prodáte nějaké suroviny, získáte přibližně 1000$ za týden. Ekonomiku je téměř nemožné nastavit způsobem, aby vydržela celou dobu, nicméně na této mapě jsme ji zkusili nastavit tak, aby vydržela co nejdéle a nezhroutila se během prvních pár měsíců od spuštění serveru, k čemuž by došlo, kdyby byla možnost, jak přijít k obrovským částkám peněz během krátké doby.

  • Wipe netheru / nedostatek quartzu v netheru

Jako hráči si stěžujete, že v netheru už není žádný quartz. Osobně jsme se byli přesvědčit, že v netheru je dostatek quartzu a wipe není potřeba. Public je server, kde né všechno získáte během krátké doby, tudíž i pro získání quatzu musíte vynaložit to nějaké úsilí a minimálně ten quartz hledat. Rozhodně nechápeme, jak si EPICi s /mc v netheru mohou stěžovat, že není dost quartzu.

Krum88ik & UzumakyKushiCZ

Komentáře