Aktualizace měst

Hráči a hráčky Publicu,

máme pro vás obrovskou změnu, týkající se systému měst. Vzali jsme v potaz vaše nápady a systém měst pro vás upravili. Nyní by mělo být o něco snadnější dosáhnout osady a zároveň i ostatních stupňů.
Hlavním cílem bylo zpříjemnit podmínky pro vytvoření měst a jde o tři hlavní změny:

 1. Budovy
  Do seznamu pro stupně měst bylo přidáno několik budov, které mohou ovlivnit styl vašeho města. Dosavadní budovy nahrávali hlavně moderním městům, proto bylo našim cílem najít vhodné stavby pro zaměření na medieval. V současném seznamu jich bylo pomálu.
  Přidané budovy: tržiště od vesnice, doly, hradby, kovárna, stáje/statek
 2. 14 denní limit podaní žádosti
  Dočasně se snižuje i limit podání žádosti. Momentálně se tak jedná o 7 dní po předchozím povýšení. Tato změna trvá do konce listopadu.
 3. Odměny za stupně měst
  Upravili jsme odměny za konkrétní stupně měst. Navíc pro města založená do konce listopadu čeká speciální odměna, která vás snad přesvědčí, abyste si město založili. Tyto odměny naleznete na fóru v příspěvku o stupních měst.

Doufáme, že díky těmto změnám se změní váš postoj k zakládání měst, a co možná nejvíc lidí zkusí město založit, nebo povýšit. Do budoucna budou pro města ještě daleko lepší výhody a i soutěže určené pro města. Již teď se můžete těšit na první městskou soutěž začátkem prosince! Proto honem rychle začněte projektovat svá veledíla, ať se soutěží můžete účastnit a získat tak hodnotné ceny.

Příjemné hraní Vám přejí,
Vaši správci měst.

Komentáře