Alpha 20 se blíží!

Zdravíme všechny příznivce hry 7 Days to Die.

Rádi bychom oznámili že jsme začali s přípravou nové verze hry 7DtD na našem portálu.

Vzhledem k tomu, že tu dlouho nebyl nikdo zodpovědný, spolehlivý a hlavně zdraví, kdo by mohl vykonávat funkci admina, byl server pozastaven, aby zbytečně neutrpěl na pověsti tím, že se o něj nemůže nikdo zodpovědně starat. Ovšem doba pokročila a některým z nás se vrátily síly a jsme opět připraveni jít do nové verze hry. A to hlavně na popud vás hráčů, kteří často psali, jak to vypadá do budoucna se 7DtD na portálu ČP. Díky všem za zájem a doufám že vás nezklameme.

Vzhledem k tomu, že nová verze hry je poměrně obsáhlá rozhodli jsme se ustanovit čestnou (neplacenou a bez výhod (otrockou)) funkci našemu nejvíce znalému a nejvíce zkušenému hráči, který pro vás bude připravovat informace o nastávající, ale i stávající verzi hry. Proto bych rád dal prostor na články našemu novému referentu Effimu. Ten si pro vás jako první připravil krátký článek o tom jak by to mělo být s vydáním hry. (Další info budou následovat později).

EffiJeffy
Milí Pařani a Pařanky,
Vydanie Alpha 20 Experimental verzie sa ku nám blíži,a preto by som Vás chcel bližšie  informovať o dátume vydania, ktorý je vývojármi stanovený na 31. októbra 2021. Samozrejme môžu nastať komplikácie a dátum nemusí byť platný. Vývojari majú v pláne experimental vydať v pondelok, čiže ak pôjde všetko podľa plánu, malo by to byť 1. novembra. Taktiež pred vydaním experimental verzie sa cez víkend bude konať streamer weekend, kde si môžete pozrieť gameplay Alphy 20 (Twitch, Youtube). Po vydaní experimentalu môžeme približne po mesiaci očakávať stabilnú verziu. Ak sa dátum zmení, budeme Vás informovať.

Prosím sledujte nás pro další informace. Díky

Komentáře