Build Battle přichází

Pařani a Pařanky,
blíží se 28. září – jeden z nejdůležitějších dnů naší historie. Den české státnosti není jen oslavou patrona Českých zemí svatého Václava, který byl v tento den v roce 935 zavražděn ve Staré Boleslavi, ale také nám připomíná dobytí Libic a vyvraždění mocného rodu Slavníkovců, zhruba před tisíci lety.
Právě pro připomenutí tohoto významného dne jsme si pro vás na úterý připravili speciální soutěž ve stavění – Build Battle.
Jedná se o event, který můžete hrát buď sami, nebo v týmu. Spočívá hlavně v kreativitě a schopnosti přizpůsobit se aktuálním podmínkám.

Jak to tedy bude probíhat? Všichni zájemci se musí před samotným zahájením přihlásit, případně zaregistrovat svého parťáka na stavění. Těsně před začátkem pak bude oznámeno téma stavby, kterého se musí všichni účastníci celou dobu držet. Následně budete mít všichni zhruba hodinu, abyste se mohli předvést a vystavět své stavby, které bude následně hodnotit porota. Vyhrává ten, který získá nejvíce bodů.

Doufáme, že už se těšíte na to, až budete moci ukázat, co všechno ve vás je. Přijďte se zúčastnit a vyhrát v největší stavitelské soutěži na Publicu!
Budeme se těšit.

Váš Admin tým.

Komentáře