Euro Truck Simulator 2 / American Truck Simulator – přidejte se do naší firmy!

Návody | Pravidla

Ahoj, pokud vlastníš originální hru Euro Truck Simulator 2 či American Truck Simulator, tak tato zpráva je právě pro tebe! Oznamujeme úspěšné založení firmy pro hry Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator na Trucksbooku.

Naše firma ČeskejPařan.cz

Co je Trucksbook?

Trucksbook (zkráceně TB) je systém virtuálních firem pro obě hry. TB nabízí nejen knihu jízd, kde naleznete všechny své zakázky se spoustou informací, ale také se zde nachází promyšlená statistika, ve které se dají sledovat a porovnávat své výkony s ostatními kolegy z firmy. Aktivitu hráčů lze také sledovat na mapě řidičů, která je ale Trucksbookem zpoplatněna (platby nemají s ČP nic společného). TB podporuje jak hraní SinglePlayeru, tak MultiPlayeru a jediné, co k němu potřebujete je aplikace Trucksbook Client (Stažení a popis instalace je na stránkách Trucksbooku – odkaz níže).

Proč vlastně?

Smyslem firmy je sjednotit a utužovat kolektiv hráčů ETS2 a případně ATS na ČP. Budeme společně pořádat konvoje, tuning akce a nebo třeba jen tak blbnout. Za sebe mohu říci, že když jsem poprvé jel konvoj, který jelo asi 30 hráčů, byl to úžasný pocit a chtěl bych se o něj s Vámi podělit. I proto bych chtěl tyto různé akce provozovat pravidelně.

Více informací se budete dozvídat na našem fórum.

Dále bychom chtěli poděkovat vanajakubovi, protože on sám tento nápad navrhl a poté také zrealizoval.  Můžete se na něho také obracet s různými dotazy, co se týče ETS2 či ATS.

Komentáře