Filmový hudební event! 3. kolo

Mísa popcornu, nějaké ty vychlazené nápoje, sedadlo úplně vzadu v kině. Perfektní přehled, parádní zvuk, a když patříte mezi ty větší nadšence, tak i nějaké ty 3D brýle, efekty vzduchu, pohyblivé sedačky a s trochou štěstí, žádné slyšitelné chroupání od nenažraných spolusledovatelů, co nahlas sahají do pytlíků s brambůrky, mlaskají a… no to je jedno. Myslím, že všem došlo, že se bavím hlavně o úžasném zážitku ze zhlédnutí filmu v kině.

 Tuto neděli se opět sejdeme na discordu, popustíme uzdu své představivosti a pomocí soundtracků, nebo písniček, budete muset, jednak uhádnout o jaký film se jedná, ale také zodpovědět složitou otázku.

Opět na Vás bude čekat Fildaa spolu s UzumakyKushi a Tommysem. Je připraveno mnoho záludných otázek a také spousta odměn. Mimochodem, opět na konci bude probíhat afterparty, kde nejlepší zpěvák dostane naší speciální odměnu ;)
Takže nezapomeňte. V neděli 10. 11. 2019 na našem discordu a případně i zde: https://www.twitch.tv/uzumakykushicz kde bude probíhat živé vysílání!

Komentáře