Halloween přichází

Pařani a pařanky,
 
blíží se konec října a s ním přichází Halloween, svátek všech duchů a (ne)mrtvých. Právě u příležitosti tohoto svátku jsme si pro vás na tuto neděli 31. 10. připravili speciální akci.
Na Publicu budou probíhat velké Halloweenské eventy, jejichž součástí bude například i speciální Pravda-lež s tematickými otázkami a mnoho dalšího.
Jako druhá, ale neméně důležitá věc, bude chystaný wipe netheru! Ten bude proto z technických důvodů od soboty nepřístupný. Slavnostní otevření nově vygenerovaného podsvětí si pak necháme až na samotný závěr celé akce.
Všimnout jste si také mohli tematické výzdoby spawnu, jeho okolí a pár dalších míst. Kromě akcí na Publicu budete mít také možnost oslavit konec podzimních prázdnin na našem KreditShopu. Tam pro vás budou k zakoupení nové výhody, především enchant knížky na vaši zbroj, či nástroje, v každém případě se koupě z praktických důvodů rozhodně vyplatí! Navíc přibydou nějaké ty slevy na dlouhodobou nabídku. Zkrátka, bude se na co těšit.
Kde se ale Halloween vzal? Slavili ho už naši keltští předkové a to vždy na pomezí dvou ročních period (léto a zima), což vnímali jako období, kdy dočasně mizí hranice mezi světy mrtvých a živých. Dnes je slaven především v zemích bývalého Britského impéria – USA, Irsko, Nový Zéland, Austrálie, … V Česku je tento svátek však výrazně zastiňován svátkem Všech svatých, neboli dušičkami, které připadají na následující den.
Ať už máte raději Halloween nebo Dušičky, budeme se na vás velice těšit na nedělní halloweenské akci, čas konání ještě v průběhu týdne upřesníme.
Přejeme vám krásně prožitý poslední říjnový prázdninový víkend.
 
Váš tým Public

Komentáře