Hudební eventy jsou zpět!

Hudební eventy se po roce vrací a s tím i pořádná porce zábavy!

Jako v minulém roce jsme pro vás připravili sérii eventů. Je to otevřeno pro všechny, každý se může zúčastnit, a co je nejlepší, v každém kole můžete získat bodíky a na Vánoce se pak vyhlásí absolutní vítězové, kteří dostanou speciální odměny.

A teď o co se jedná?

Bude 5 kol. V každém kole, se bude jednat jen o jediné. Vyzrát nad záludnýma otázkama, které na vás budeme snášet v podobě hudby. V neděli se sejdeme na našem discordu: https://discord.gg/WAGNhfN pokud se z nějakého důvodu nemůžete dostavit, je možnost poslouchat i na tomto streamu: https://www.twitch.tv/uzumakykushicz a opět se účastnit.

Veškeré podrobnosti budou řečeny před začátkem akce, což bude tuto neděli v 19:00.

Po každém kole bude následovat nějaká afterparty, případně se bude pokračovat v eventech. Kdo poodhalí své zlato v hrdle, tak se může taky těšit na nějakou zvláštní odměnu ;).
A abych nezapomněla každé kolo má své téma, tématem nadcházejícího kola jsou seriály! Takže zalehnout k televizi a jedem!

Další termíny kol:

20. 10. 2019
10. 11. 2019
1. 12. 2019
22. 12. 2019

V každém kole je možno získat poměrně dost bodů, za každé úspěšné kolo se vám přičte jedna čárka. Ty se pak na konci eventu sečtou a hráč dostane ještě bonusovou odměnu. Tyhle body se po 5. kole spočítají a dle pořadí si vítězové budou vybírat své odměny.

Event je přístupný každému a není třeba se stydět, zpívat vás nenutíme, ale klidně můžete. Těšíme se na vás tedy v neděli!

Komentáře