Komunito, spoj se!

Co se to děje? Co to zvoní?
To zvonek ozývá se neomylně.
Kdo to ví, co to zní?
Přeci škola, ozývá se neodbytně.

Nás nechytí, nás nedostihne,
Kdo chce, tak ukryje se před ní jistě.
Vyhrává ten, kdo dřív uhne,
Ten co běží a nestojí na místě.

Vlakem tam a zpět
Dřív než upadne květ.
Z města do města cestuj
Ať stihneš ten sen svůj.

 

Jistě se každý těšíte, až vkročíte do dveří, proběhnete šatnu a s obrovským nadšením usednete do lavic…. Tak moment, vy se netěšíte? Já si taky myslím, že tu je něco špatně, a tak si tedy ten první týden školy užijeme ve velkém stylu!

Ve škole by nikdy nikdo neměl být sám a už tuplem by se na dobrodružství nemělo chodit samostatně. Proto, si vytvořte skupinky a jestli budete dva nebo vás bude deset, to záleží jen na vás. Snažte se, ať vás ale není víc než těch deset. Jestli i tak, tu jsou vlci samotáři, tak prosím. Bránit vám nebudu. 

A o co tentokrát půjde.

Kdo z básničky pochopil, bude se jednat o cestování, ale nabídnu vám, hned dvě možnosti. 

Pro lidi, co si radši užijí cestování po serveru, jsou postaveny 4 stavby a vaším úkolem bude je na dynmapě najít. Poznáte je tak, že u nich bude logo našeho milovaného Publicu. Ke stavbám dojdete, nebo dojedete, vyfotíte se s vaším dopravním prostředkem a pochlubíte se, buď na discord a nebo na fórum do soutěže. Čím víc objevených staveb najdete, tím větší odměna na vás na konci čeká.

Druhá možnost je ta, že tyhle stavby, které máme na serveru, jsou z naší České republiky!  V našich čtyřech největších městech jsou a stále stojí. Vaším úkolem bude dojít k tomu místu a zkusit najít čtvrtinu našeho loga, která je někde skrytě nalepena. Jakmile logo najdete, tak ho vyfoťte a pošlete. Bohužel pro nás, lidi takovéhle věci nepodporují a rádi věci strhají a dají pryč. Pokud by se tak stalo, tak prostě vytáhněte papírek s nápisem Public a vaše přezdívka, někam ji dejte a vyfoťte (Ať poznáme, že tam jste! Né že se vyfotíte někde v křoví u kapličky a pak to pošlete!)

Názvy staveb, a kde se nachází, samozřejmě poznáte, až když je najdete na serveru. První skupinka, která odevzdá všech osm fotografií  (čtyři za hry a čtyři z měst), získá ještě nějakou extra odměnu pro všechny členy!

A teď tedy ty odměny.
Za první část můžete získat:

  1. stavba: 300$
  2. stavba: zelený bloček
  3. stavba: 2 stacky glowstone
  4. stavba: 4 kočky

Za druhou část můžete získat

  1. stavba: 2 zelené bločky
  2. stavba: 500$
  3. totem nesmrtelnosti
  4. spawner

První skupina, která získá všech osm fotek, bude mít možnost říct si, jakou chce odměnu a pokud to nebude nic přehnaného, tak Vám to rádi předáme. Hlavní je, aby jste se bavili a spolupracovali.  A hlavně se při tom hledání nezabijte! Koukejte, kam šlapete a nelezte kam nemáte! Ke všemu se dá naprosto normálně dostat a nemusíte nic ničit.

Takže hurá na lov staveb na Publicu, pak honem na vlak a udělat si výlet do našich krásných měst! Pokud bude mít tenhle event úspěch, tak se určitě můžete těšit i na něco víc, a nejen v České Republice.

V kreditshopu mimo jiné naleznete taky nějaké slevičky a myslím si, že vás potěší, tak neváhejte a mrkněte tam.

Mimo jiné se taky ukončila soutěž: “Lov pokladů”! Celé zrekapitulování najdete tady: vyhlášení
Vítězem se stal Gero_cz! Gratulujeme a teď hurá lovte!

Komentáře