Monstra tu jsou!!!

Bububu!
Duchové poletují nad hlavami
Dýně ožívají zvláštními čárami.
Kostlivci se tiše plíží tmou
Lucerny prozařují noc chladnou.

Bububu!
Fantom vzduchem letí,
Pronásleduje nešťastné tlupy dětí.
Připravit pozor, start!
Už je tady ten bastard!

Bububu!
Pavouci, rybenky, endermani,
Už jsou tady, páni!
Jdou si pro vás, taste zbraně!
Honem šup! A skok na ně!

 

El Día de los Muertos, Qingming, Gai Jatra…. nejedná se o žádná játra nebo překlep, ale jedná se o odnož svátku jako jsou dušičkyHalloween. Ve zkratce jde o naše nejbližší, rodiče, prarodiče příbuzní a přátelé. Je to den, kdy si připomínáme mrtvé a dle některých tradic se duše zemřelých vrací zpět do našeho světa.  U nás se čistí hrobečky, zapálí svíčka, přidají se květiny, v Americe se děti převlékají do kostýmu a straší dospělé, v Mexiku zase staví oltáře a nechávají zesnulým dary, které si odnáší zpět do říše mrtvých. Oni se o nás starali, tak bychom měli i my jim vzdát holt a zavzpomínat na ně.
Takže krom toho, že koupíte kytku a dáte ji babičce na hrob, tak samozřejmě seberte i nějakou strašidelnou historku a dostavte se v neděli na naše TS/DC (uvidíme, jak se vejdeme) a uděláme si společné posezení u táborového ohníčku. Povíme si ještě něco málo o těchto tradicích a každá převyprávěná historky, povídka, nebo třeba i básnička, bude náležitě odměněna!

Navíc, mezi jednotlivým vyprávěním budou probíhat různé eventy a přibude i jeden staro-nový! Takže v neděli, 7 hodin večer!

A aby toho nebylo málo, tak v pátek proběhne vypálení pekla a jeho znovuzrození, na jednom z dílčích spawnu se objeví nový obchod a v kreditshopu přibudou nové dvě výhody!

Jo a mimochodem, kdo mi napíše který svátek pochází z které země, tak dostane i nějaký pěkný bloček ;)

Komentáře