Musíme to opravit

Vážení hráči,

Velice, převelice se omlouváme, ale během Wipu se vytvořily technické chyby, které se projevily až teď. Důsledkem těchto problémů byl narušen celý ekonomický systém a do budoucna by to mělo pro server fatální důsledky. Zároveň tak nastala chyba při generaci některých světů, spawnování jednotlivých entit, monster a zároveň se zbouřilo padání odměn za zabití jakékoli mobky.
Jedna z dalších chyb se projevila během přesouvání do netheru, které jste si určitě všimli. Na opravě této chyby právě pracujeme.

Co tedy bude následovat…. Kvůli těmhle chybám a mnohým dalším, které kvůli technické náročnosti sama neumím popsat, je možný, že nastane kompletní wipe. Nicméně náš tým momentálně usilovně pracuje na zachování co nejvíce dat.
Pravděpodobně se nevyhneme ani takovým věcem, jako je smazání inventářů a některých staveb. Všechny zakoupené výhody se hráčům navrátí a podle odehraných hodin na serveru můžete zažádat o dodatečnou podporu, jako náhradu za způsobené problémy. O stavu serveru a případných změň vás budeme nadále informovat.

Komentáře