Obnovení provozu Publicu

Pařani a pařanky,

týdenní technologická přestávka se nám o den protáhla, nicméně vše podstatné je již hotovo a vy se tak můžete těšit na znovuotevření Publicu, které proběhne již zítra ve 13 hodin.

A co se vlastně změnilo?

Změnil se kompletně styl tabulátoru, prefixů a úvodních informací pro hráče, které se zobrazí hned po připojení na serveru. Uvítání a novinky se nyní zobrazují pomocí hologramů přímo před hráčem. Většina dodatečných informací se přesunula z cedulek po spawnu do čtyř knížek, které mají hráči k dispozici po připojení. Pomocí nich lze snadno a rychle zjistit vše potřebné. Pravidly počínaje a systémem měst konče.

Pokud se chcete dostat ze spawnu rovnou do přírody, můžete nově využít hvězdu, kterou budete mít v inventáři. Pouhým kliknutím se spustí teleportace. Pozor, po opuštění spawnu vám z inventáře zmizí všechny itemy s informacemi, teleportací a dalšími doplňky, pokud však kterýkoliv z nich budete znovu potřebovat, stačí se vrátit na spawn pomocí příkazu /spawn.

Dále se vrací banka, i když s trochu jinou funkcí. Pokud totiž zemřete, peníze, které jste si neuložili vám nezmizí. Banka tedy nabízí pouze možnost zhodnocení vašeho jmění. Ukládat a vybírat peníze můžete pomocí příkazu /bank.

Od zítřka už budou mít hraní na serveru náročnější pouze hackeři. Nový anti-cheat a anti-vpn systém totiž bude automaticky zjišťovat používání, ale také pouze vlastnění podpůrných programů, jejichž užívání je na Publicu zakázáno. Doporučujeme proto zkontrolovat své soubory, jestli náhodou jeden z těchto programů nemáte, vyhnete se tím zbytečným nepříjemnostem.

Na serveru vás čeká mnohem více změn. Jejich kompletní výčet by se však nikam nevešel a nikdo by na to asi ani neměl energii a čas číst. Proto bude nejlepší, když hned zítra vyrazíte na server a všechno si prozkoumáte sami!

Budeme se na vás těšit

Váš Tým

Komentáře