Opravený Public je zpět

Pařani a pařanky,

máme pro Vás dobrou zprávu! Podařilo se nám odstranit všechny vážné technické chyby a problémy, které způsobily tuto poměrně dlouhou odstávku našeho Publicu. A navíc vás můžeme uklidnit, že se nám podařilo se vyhnout kompletnímu WIPU.

Bohužel i přesto jsme byli nuceni některá data vymazat. Až se na server připojíte, objevíte se na spawnu s prázdným inventářem. Bohužel taky došlo k vymazání všech dosud uložených homů. Dobrou zprávou však je, že residence najdete ve stavu v jakém jste je opustili. O trochu horší to je s obsahem truhel, až do nich kouknete, zjistíte, že v nich nenajdete žádné vzácnější suroviny, které jsme se rozhodli plošně odebrat za účelem narovnání herních podmínek a opravení ekonomiky, která by jinak byla, bohužel opět, zničena.

Zároveň jsme Vám všem obnovili questy a poklady, takže odměny z nich můžete získat znovu.

I přes veškerou tu je ale chyba, která způsobila, že došlo ke smazání všech ochran z Vašich truhel, pecí, barelů, shulkerů, dveří atd. Proto Vás prosím, abyste si ihned po připojení znovu obnovili všechny ochrany (například pomocí příkazu /cprivate). Všechny truhly v residenci jsou jinak samozřejmě chráněné před vykradením, pokud máte nastavený flag CONTAINER F – i přesto doporučuji také obnovit ochranu i přes příkaz /cprivate).

Náhrada surovin

Pro všechny jsme vymysleli systém, podle kterého vrátíme některé suroviny úměrně odehranému času na Publicu. O nahrazení surovin také žádejte výhradně adminku Kushi.

Podmínky pro nahrazení surovin

Za každou 1 odehranou hodinu lze požádat o jednu z následujících možností:

  • 2 stacky nejobyčejnějších suroviny (cobblestone, hlína, písek, sklo)
  • 1 stack surovin (pískovce, dřevo, andesity, diority,…)
  • 0,5 stacku vzácnějších surovin (endstone, prismarine, teraccota)

Nahraný čas se zaokrouhluje na celé hodiny. Nahraný čas Vám sdělí na požádání každý člen týmu.

Náhrada výhod za kredity

Samozřejmostí je prodloužení všech VIP o 2 dny, po které byl Public vypnutý a jako omluvu Vám k tomu přidáme další 2 dny. Všechny balíčky, které jste si dosud koupili, tak Vám také vrátíme.

VIP bylo prodlouženo všem, kteří ho máte zakoupené automaticky. Pro vrácení balíčků kontaktujte adminku Kushi.

 

Ještě jednou se všem moc omlouváme a doufáme, že si spolu nyní nadále už budeme užívat jen a jen pohodové hraní!

vedení ČP a tým serveru Public

 

Komentáře