Otevření serveru Public!

Už je to tady! Už je to tady!

Jakože moment, vy nevíte co?

Doopravdy ne? Tak se pohodlně usaďte, já vám to hned povím.

Mnozí z vás, jste si toho určitě všimli, nicméně doopravdy, smrtelně vážně musím potvrdit, že proběhl WIPE. Stará mapa zmizela. Všechny stavby budou navždy uloženy v naší pamětí a určitě na ně velmi rádi zavzpomínáme.

Není ale potřeba smutnit, protože s každým koncem, přichází nový začátek a v každém začátku je nový sen. Veďte své kroky tou cestou, která vám bude nejvíce vyhovovat. Pro každého z vás se tu něco najde.

Ať už staré dobré questy, kterých tu je tolik, že netuším, co budete dřív dělat, anebo můžete jít rovnou na lov pokladů

Nově tu jsou pro vás připravené i dungeony, které se pro vás otevřou jednou týdně! Vy budete mít za úkol objevit, který dungeon se otevřel, probojovat se skrze něj a porazit bosse, který v sobě chová velmi vzácný item. Ovšem doporučuji počkat, nic hezkého a ani jednoduchého nečekejte. Nevyplatí se podceňovat přípravu a díky nerozvážnosti by vás to mohlo stát víc, než byste získali.

Pro mistry stavitele tu jsou klasicky Města, která jsou opět o něco málo vylepšená, možná hůře dosažitelná, ale odměny za tu tunu práce určitě nejsou malé. Spojte se s ostatními, sežeňte obyvatele, pořádejte společné projekty, vytvořte z Publicu vlastní fungující stát se zábavními parky, rozmanitou přírodou, zoo, letišti a tak dále.

Představivosti se meze nekladou a server vás velmi rád podpoří, poradí a přiloží ruku k dílu.

Nově tu je jeden krok, kterým chceme zásadně změnit fungování ekonomiky na serveru…

.. zrušily se dolary. Už žádné banky, žádné výkupy, žádné spoření. Peníze prostě neexistují, na druhou stranu s nimi už aspoň neumřete a nevypaří se.

Nesmutněte, úplně na suchu vás nenecháme, protože na scénu přichází Barevný trh! Spousta barviček, spousta úžasných cen, nezměrné množství možností a kombinací, které vás nechá rozčarované. 

A aby vám nebylo tak moc smutno, že už neexistují ani hráčské shopy, jsou tu pro Starosty a VIP speciální výměny! Co přesně? To zjistíte ve hře.

Samozřejmě to znamená, že jobsy si sbalily svých pár švestek a šly na dovolenou.. dlouhou.. možná že si k tomu přibalily i mateřskou. Opět nemusíte zoufat, systém barevného trhu je uzpůsoben tak, aby vás jen tak neomrzel.

 

Jako další rozptýlení hlásíme, že se vrátil chaos! Hurá najít věže, které se někde ukrývají, nasadit boty na túry, vzít si trekkingové hole a do jedné kapsy vzít krumpáč a do druhé shulkřík na vytěžený materiál. Je tam toho doopravdy hodně, a jestli se tu najdou nějací paleontologové, tak doporučuji, abyste měli oči na šťopkách. Kosti vydají mnohá tajemství a tyhle ukrývají ještě jedno navíc. Jo a prý za to, že se tam tohle válí, můžou nějaký meteority nebo co. Snad něco objevíte.

Ovšem nejžhavější věcí je přeci nový nether! Nové bločky, nové mobky a nové možnosti! Je zde toho tolik, že nevím odkud začít a kde skončit. To ovšem záleží na vás, kde vaše představivost má hranice, nebo snad neexistují? Myslíte si, že máte na to, abyste postavili vlastní samostatné město bez použití jakéhokoli bločku tam ze shora? 

Tak se přidejte a dokažte nám to!


Těšíme se na vás a na spoustu zábavy, zážitků, nádherných staveb a mnoho dalšího!

Komentáře