Předvánoční eventy

Pařani a Pařanky,

srdečně vás zveme na předvánoční eventy na Publicu! Na sobotním programu bude několik klasických eventů, včetně tematického Pravda lež – Vánoční edice! Jako hlavní událost večera je pro vás připraven nově zbudovaný event: Ice Castle.
Vaším cílem v tomto eventu je dostat se dovnitř ledového zámku. Cestou na vás čeká spousta překážek. V tomto eventu potkáte i pár questerů, jejichž úkol přijmete napsáním yes do chatu. Splněním úkolů se dostanete o krůček blíže k cíli. Každý, kdo event dokončí, získá skvělou odměnu. A první tři místa získají odměnu navíc!
Pravda lež se bude částečně odehrávat na našem discordu, kde tento celý večer budeme moderovat, komentovat a vyprávět zajímavé příběhy, případně dávat nějaké ty rady.

Kromě eventů, na vás bude čekat ještě jedno překvapení, kterým jsou velké slevy na bonusové balíčky, které si můžete do hry zakoupit za kredity, na našem kreditshopu (již teď se někde něco schovává). Kromě těch stávajících budou také přidány nové balíčky, po kterých jste už dlouho prahli. Možná, že se objeví i něco naprosto nového.
Připomínáme, že stále ještě máte možnost vybírat adventní okénka s odměnami na spawnu, nebo můžete připravit pro své kamarády a spoluhráče nějaké drobné dárečky pod náš velký vánoční strom.
My doufáme, že vás třetí velké vánoční eventy budou bavit, že se stavíte, pokecáte a užijete tenhle šílený předvánoční čas v korona roce 2020. Přejeme krásné prožití Vánoc, mnoho dárečků pod stromeček a žádnou nemoc na dohled!

Váš Admin team.

Komentáře