Příběhy Středozemě – krátký přehled

Pařani a Pařanky,
 
K otevření 10. kapitoly Vám přinášíme opět trochu více informací k Supereventu – Příběhy Středozemě. V další kapitole se posuneme dál od trpasličích měst i dál od Fangornského hvozdu. Podíváme se totiž do sousední země plné plání a luk. Otevření proběhne v neděli v 19:00.
Jak už jistě víte, tak Superevent má 15 kapitol – poslední kapitola se otevře za pět týdnů ode dneška. Rozhodně si nenechte plnění Supereventu až po otevření všech kapitol. Mohlo by se totiž stát, že to nestihnete. Některé úkoly jsou velmi časově náročné i materiálově náročné a na jejich splnění je potřeba spousta času. Pokud jste čekali na otevření co nejvíce kapitol, je nejvyšší čas začít plnit teď.
Zároveň vám přinášíme další pozitivní zprávu – čím více lidí se dostane do 10. kapitoly Supereventu, tím lepší odměnu pak na konci poslední kapitoly všichni finalisti dostanou. Proto neváhejte a sdílejte tuto výzvu se svými přáteli a známými, ať je Vás co nejvíc a odměny jsou co nejlepší.
 
Hlavním questem první kapitoly byl Bilbo Pytlík. Toho dokončilo 40 hráčů.
Poté jste se přesunuli k malé lidské vesničce hluboko v lesích, k Hůrce. Zde jste mohli najít Hraničáře, toho dokončilo 34 hráčů.
Za Hůrkou vás čekal nebezpečný dungeon a za ním sídlo Elronda, Roklinka. Hlavní quest třetí kapitoly byl tedy Elrond, toho dokončilo pouze 24 lidí.
Dále se příběh posunul trochu jiným směrem. Vaše cesta vás zavedla k místům známým spíše v příběhu Hobit. Přes Temný hvozd, Jezerní město, Däle, až k branám Ereboru. Erebor je zřejmě největší lokace Supereventu. V lesích za Ereborem jste mohli najít baštu Nekromanta nebo také Lothlorien – sídlo elfů. Ovšem hlavním questem další, osmé, kapitoly byl Gimli v Morii, toho dokončilo pouze 11 hráčů.
A hlavním questem poslední otevřené kapitoly byl Saruman. Toho dokázalo najít a splnit pouze 5 hráčů.
 

Komentáře