Příběhy Středozemě

Pařani a Pařanky,

Už dnes ve 20:00 se otevře SUPEREVENT pojmenovaný: “Příběhy Středozemě”. Tento nevšední dlouhodobý event je věnován tématice Pána Prstenů a Hobita. Během eventu si budete moci projít nejznámější místa Středozemě a popovídat si se známými tvářemi z řad lidí, elfů a dokonce i trpaslíků. Po teleportaci do světa Supereventu, už však musíte pracovat a přemýšlet sami, kam se vydat.

Doufáme, že naše upoutávka vás alespoň trochu dokáže vcítit do děje: https://youtu.be/l2dni0sxzSQ

Více informací o SE (superevent) se dozvíte po zveřejnění warpu na Publicu – /warp Superevent – z tohoto domu se poté můžete teleportovat do světa.

Do světa Supereventu se můžete dostat pomocí portálu, který je na výše zmiňovaném warpu. Připraveno je pro vás patnáct kapitol, které se vždy otevřenou po týdnu od otevření předchozí kapitoly. Během celého SE je zakázána jakákoliv spolupráce mezi hráči. Aby si každý mohl event užít sám. Teleportování mezi hráči, prozrazování umístění pokladů, vyzrazování řešení questů a hádanek bude tvrdě trestáno. Všechna pravidla a důležité informace se dozvíte po splnění hlavního questu první kapitoly.

Takže pokud ještě nemáte zkouknuté všechny filmy a přečtené knihy tohoto tématu, máte na to ještě nějaký ten čas.

Hodně stěstí a trpělivosti vám přejí josefcrager a Fildaa, Tvůrci Supereventu.

Komentáře