Public

IP: public.ceskejparan.cz

Klasický Minecraftový server na verzi 1.14.4 zaměřený hlavně na stavění a budování. Najděte si ideální místo pro svou stavbu kdekoli na mapě, ať už v okolí jiných hráčů či v naprosto nedotčené krajině a dejte prostor své fantazii!

Na spawnu naleznete ty nejdůležitější místa na celém serveru:  banku, AdminShop, observatoř, quest dům, stánky a další.

Na serveru také můžete najít speciální věže s portály, které vás přesunou do World od chaos, tedy do světa, jak už jeho jméno napovídá, je vše v chaosu, vyskytují se zde meteority, či kostry dinosaurů, navíc je v celém světě zvýšena generace rud, takže dobře poslouží i při kopaní.

Mezi další zajímavosti patří i Časoprostorové trhliny, tedy místa, kde se vyskytují známe stavby z různých epoch lidstva. Navíc jsou v každé Časoprostorové trhlině ukryté poklady, což je jedna z dalších zajímavostí serveru. Tyto poklady jsou ukryté i na spawnu a dalších centrálních místech serveru.

Chcete-li s kamarády založit město, není problém! Stačí postavit budovy, najít obyvatele a podat si žádost o registraci. Více informací o městech zde.

Pokud budete mít jakýkoli problém, dotaz, nápad nebo připomínku, náš tým vám rád pomůže. Všechny informace a různé další tipy a návody můžete najít na Public Wiki.

Sh

Komentáře