SuperEvent – Tajemství dračího srdce

Máte rádi tajemné příběhy? Rádi luštíte úkoly a hledáte indicie? Uvítali byste dlouhodobější event, který si můžete zahrát sami v době, kdy vám to bude vyhovovat? Sháníte spawnery, beacon, elytru nebo trident?

Pokud jste si na některé z těchto otázek odpověděli kladně, tak čtěte pozorně dál….

Připravili jsme pro vás dlouhodobější event, s příběhem o dracích, který se bude odehrávat v tajemném světě, ve Wonderlandu

Tento svět, prozatím sloužil pouze jako těžební svět pro hráče mapy Publicu, ale stalo se, že ho celý obsadili draci a je na hráčích, aby toho největšího draka přemohli a odhalili jeho tajemství.

 

Příběh eventu se skládá z šesti kapitol, které budou zpřístupňovány postupně, přibližně po týdnu. 

První kapitola se vám otevře v neděli 17. 11. 2019 v 17:00 hodin a na warpu superevent získáte svoji první knížku s příběhem.

 

Příběhy v knížkách čtěte pečlivě, a stejně tak pečlivě vyslechněte všechny npc, které cestou potkáte. Budou vám napovídat a pomáhat s tím, co máte dělat a některé vám zadají quest, je proto vhodné mít v inventáři volná 2-3 políčka pro itemy, které od nich potom obdržíte.

Jednotlivé kapitoly jsou různorodé. Buď budete muset bojovat, nebo prověříte svoje znalosti. Jinde vám budou některé prostory příběhu otevřené kompletně celé, a někde narazíte na nepřístupné subzony, které se vám odemknou, až po splnění určitých úkolů.

 

V celém světě Wonderland je zakázáno jakékoliv portování na hráče, nebude vám tam fungovat /mc ani /back. Volte velmi pečlivě svoje vybavení, protože v případě smrti se na místo budete vracet velmi obtížně. Elytra je povolená, ale vzhledem k množství skrytých residencí a subzon ji nedoporučujeme. Povoleno je také /home.  V jedné kapitole se neobejdete bez lektvaru na dýchání pod vodou, v jiné pro změnu budete potřebovat luk a šípy, ale toto vše vám sdělí postavy ve hře.

 

Každá kapitola končí nalezením pokladové truhly, ve které hráč najde závěrečný itemklíč k další kapitole. Klíč směníte na warpu superevent za další díl příběhu a závěrečný item si pečlivě uschovejte. Pokladová truhla je unikátní pro každého hráče, pouze je třeba vždy vyndat oba itemy hned do inventáře, protože při dalším otevření už tam pro vás itemy nebudou.  Díky těmto truhlám není úspěch v eventu závislý na času, kdy hrajete, všichni mají stejné šance. K nejvyšší odměně se dostane i hráč, který se připojil do hry kdykoliv později.

 

Po úspěšném ukončení všech kapitol si všechny závěrečné itemy směníte naráz za odměny, dle vlastního výběru u výměnného vesničana na /warp konec, kam se budete moci libovolně vrátit, proto tyto itemy určitě nenoste běžně u sebe. 

Odměny si hráč může vybrat z nabídky a libovolně je zkombinovat. Lze si odnést šest menších odměn, nebo dvě tři střední, a nebo všechny itemy použít naráz a odnést si odměnu nejvyšší.

 

Takže už víte vše a můžete vyrazit za dobrodružstvím, přejeme vám příjemnou zábavu.

 

Artep2000 a spol.

Komentáře