V sobotu s čerty na hokej!

„Slyšel jsi to?“
„Jo, ale doufal jsem, že ne.“
V uličkách tajemného města se plíží stíny a v temném zákoutí tiše stojí dvě postavy. Nebe nad nimi temné a rudé, občas jej rozzáří zbloudilý blesk. V dáli za obzorem vítr duje a zvuk nese výkřiky z pekel.
„Tady asi nechceme být, co?“
„Rozhodně nechceme.“
„Mizíme?“
„Ty ještě váháš?“
V záři lamp běží co nejrychleji, seč jim síly stačí. Za nimi už slyší dusot kopyt, zlostné cinkání okovů a řetězů, pomstychtivé vytí zlých stvoření!„Honem, přidej!“
„Já už nemůžu!“
Bezmocně vzlykají, rychlost ubývá. Rychle doprava, hnedle doleva. Drápy se blíží, zuby cvakají!
„Pomoc!“
„Pomozte nám!“
Sotva zahalekají, už je za klopy obludy chytají. Zlostný výsměch nese se prázdnými uličkami, obrovské rány se rozeznívají. Děti křičí, slzy se kutálejí, když tu náhle…

Zní to děsivě, co? Asi můžeme být rádi, že nejsme na jejich místě anebo…  tak moment! Zítra je Mikuláš! A to znamená, že zítra chodí čerti! Doufám, že nikdo nezlobil a pilně se učil básničky, případně umí pěknou písničku. Tyhle potvory se nebojí vzít do pytle ani kdejakého dospěláka! Hodně štěstí teda zítra!
No a kdo ten večer přežije, tak vás očekávám v 19:00 hodin na našem hokejovém hřišti, protože se odehraje první ze série sobotních eventů! Naostřete si brusle, vyzvedněte si v šatně helmy a výstroj a hurá na led!

P.S.: Kdo dopíše nějak zajímavě začátek tohoto příběhu, tak se může těšit na nějakou pěknou odměnu! O:) Psát můžete jak na discord, tak i fórum.

Komentáře