Vánoce, Vánoce přicházejí!

Tiše se sníh snáší
Radost a smích s ním se přináší.
Jemné tóny se nesou vzduchem
Vše přikryto tichem.

Vůně Vánoc je všude
Štěstí s námi tady teď bude,
Přidej se k nám a slav!
Přeci jen je čas oslav.

Konec roku se blíží a prapodivný rok 2020 možná nakonec nebude tak divný a hrozný. Abyste se nenudili, je na celý prosinec naplánovaný nadupaný program přesně na míru nudě!
Každý den se bude různě po spawnu otvírat nové adventní okýnko, které bude napěchované různými dobrotami a drobnostmi.  Všechna okýnka budou pro hráče dostupná i následující tři dny po jeho otevření, nemusíte se tedy bát, že by vám něco mohlo utéct.

Další úžasnou věcí je dárková reska! Oč se jedná? Na Vánocích je přeci nejkrásnější rozdávat radost a lásku… jo to se říká, ale přeci hlavní jsou dárečky, že? Udělejte ze sebe dobrodince Ježíška, přijďte na náš spawn a pod vánoční stromeček naskládejte drobnůstky pro ostatní hráče. Až se reska aktivuje, tak najdete i návod, jak připravit vaše vlastní vánoční překvapení. Určitě nikdo nezůstane bez nějakého menšího daru!

Když už budete v tom běhání po spawnu, pro hráče je zde schovaný i zajímavý vánoční quest. Najděte ho a splňte všechny úkoly pro neočekávané odměny.

A na závěr si pro vás JosefFildou připravili městskou vánoční soutěž! Pamatujete na listopadové odměny za vytvoření měst? Dnešním dnem se totiž vrací na původní odměny, ale ničeho se nebojte. Vánoce jsou na spadnutí a tak je na vás přetvořit vaše městské radosti v něco kouzelného. V něco, co by navodilo tu nádhernou atmosféru tajemna, očekávání a vůni cukroví.
Jestli někdo dokáže nacpat perníčky do hry, tak má u mě teda slíbenou nějakou pěknou hru.
Nicméně, kreativitě se meze nekladou a odměny budou více než lákavé! Za každé hezky vyzdobené město dostane starosta limetkový bloček. Nejúspěšnější města dostanou hodnotné poukazy do cpk a i drobné odměny pro váš osobní i městský rozvoj. Upřesnění odměn dáme včas vědět a mezi tím, začněte péct cukroví!

Ježíšek si velmi rád zamlsá a kdo ví, třeba ty dárečky budou ještě lepší!

P.S.: Nechcete někdo udělat perníčkové město? Já bych ho moc ráda viděla ve hře. Vaše Kushi!

Komentáře