Všem přátelům a blízkým

Jsou tu vánoce a ti co je slavíme by jsme měli myslet na své blízké. Nejen proto že jsou vánoce, ale i protože je máme radí a jsme s nimi šťastní. A však je dobré uvědomit si že naši blízcí nemusejí být jen příbuzní z rodiny či vzdálení příbuzní co potkáme jednou za rok, ale i ti kteří pro nás hodně znamenají a náš život by bez nich byl velmi ochuzen.

Pro mě jsou to lidi právě tady na ČP, kteří jsou pro mě nesmírně vzácní a jež si u mě vydobyli často značný respekt, obdiv či úctu a jsem rád že se mohu považovat za jejich přítele. Jejich opravdu hodně a těch jmen by bylo moc a proto dovolte vybrat některé na které si okamžitě vzpomenu a popřát jim krásné svátky a radost stejně jakou mě přinášejí oni.

První by byl Gprodave, neúnavný veterán mnoha bitev které se odehrávají v zákulisí celého projektu a které, když by byli prohrány, prohrál by i ČP. Pak je tu Uzumaky, která je vytrvalí a nesmírně loajální admin. Je tu Artep pro niž je vlastní, že je složitá osobnost s kterou není snadno vyjít, ovšem je nepostradatelná a odvádí mraky práce tam kde to jiní vzdají. Nechtěl bych zapomenout ani na NewAge, který mě mnohokrát pomohl, aniž by musel a který má dost své práce a přesto si na mě najde čas. Taky je tu Krumík kterého znám od dětských let a který mě nesmírně těší svou přátelskou a empatickou povahou. A jsou tu i další lidi kteří jsou super a za které jsem rád přesto že to nedávám zase tak často znát, jsou to především stávající i bývalí členové týmu public, kteří jsou opravdu super a to včetně těch nejnovějších.

Ale jsou tu i staří přátele jako Sniper, Rodrigez, Jukba, Napo, Fruita a hlas na pozadí Miloš.

A nakonec můj přítel co pro mě hodně znamená a který se na mě nikdy nevykašlal. Přesto že jeho nadání a potenciál je v mnoha ohledech přede mnou stále drží při mě od začátku po mnoho let a dává mě naději do budoucna a přesto že sám neví co ho čeká.

Těm všem a mnoha dalším včetně hráčů na našem portálu bych rád popřál krásné svátky a hodně štěstí radosti a zdraví.

PS: Snad uvidíte zlaté prasátko :D

Gronus

Komentáře