Wipe Publicu na 1.17.1

Možná trošku se zpožděním, ale přeci jen je tady! Až do příštího čtvrtka bude možnost na současném Publicu zapnout fly. Získáte tak možnost prohlédnout si hráčské práce za poslední rok a vy sami můžete vytvořit krásné vzpomínkové fotky.

Jak bude probíhat wipe?

Příští čtvrtek proběhne na serveru rozloučení s mapou, které bude provázet povídání si s týmem Publicu. Rozebereme, co se nám líbilo, co bychom rádi změnili, na co jsme pyšní a poodhalíme kousek z toho, na co se můžete těšit.
Nenechte si tedy ujít živě vysílané streamy a určitě se za námi stavte na Discordu, ať je trošku veselo. 
Rozhodně doporučujeme přijít, protože na nové mapě na vás bude čekat pár překvapení, která budou vypadat možná trochu zmateně bez menšího vyprávění.

Na co se můžete těšit?

1.17.1 nám trochu zavařila, proto je důležité zmínit, že nová mapa bude hodně malá, resky budou taky celkem omezené. Je to z důvodu velmi zajímavého rozhodnutí Mojangu rozdělit aktualizaci do dvou částí. To znamená, že na Nový rok by se musel konat další wipe.
Tomuto kroku se ale vyhneme a to tím, že v pozdější části hry se vytvoří nový svět, do kterého bude možnost přesídlit a užít si všechny radosti, které by verze měla nabídnout. Jak přesně to bude vypadat ještě nevíme, ale chceme zachovat férovost, a hlavně aby nikdo o nic nepřišel.

Další důležitá věc je, že budou upravena pravidla, vracíme peníze a přidáváme pár zajímavých konceptů do serveru. Ovšem ty vám prozrazovat nebudeme, na ty si musíte počkat nebo podrobně sledujte naše sociální média, případně Discord. Sem tam nám nějaká informace upadne totiž.

Těšíme se na vás tedy příští čtvrtek 22. 7. někdy k večeru.
Váš A-team.

Komentáře