Wipe Publicu na verzi 1.14.3 – představení novinek

Zdravíme všechny pařany a pařanky,

Ve čtvrtek se stala zajímavá věc a to ta, že byl dokončen WIPE Publicu. Spousta hráčů přišlo a v plné parádě se příchod také oslavil. Ovšem naskytlo se mnoho nesrovnalostí a ráda bych vám je v tomto článku objasnila.

Mnozí z vás si určitě všimli, že mapa není tak velká. Nebojte se nic, bude se postupně rozšiřovat a zvětšovat. Dynmapa je také dostupná a je i přidána možnost psát přes dynmapu do hry, výhoda je pouze pro VIP. Ve hře stačí napsat /dynmap webregister, kde získáte kód k registraci. Tenhle kód si zapamatujte a následně, přes registraci na naší dynmapě ho tam vložíte. 

Byl snížen i počet dostupných home pro hráče, jejich počet činí momentálně 2 dostupné home. VIP je zvýhodněno na 4 a EPIC na 6. Proč tak málo? Je to uděláno kvůli velké variabilitě portovacích míst. Spousta z vás si už určitě stačila všimnou, že není jen jeden Spawn. Hlavní Spawn je neprůchozí, za to ale nabízí hned 8 dalších možností jak se dostat dál po mapě. Tyhle možnosti, jsou dílčí Spawny, které ukazují hráčům další novinku.

Hrozně dlouho se lidi poptávali po Jobsech a tak vám je přinášíme. Připravili jsme pro vás pestrou nabídku, proběhněte si je všechny a vybírejte vaše povolání dle libosti. Naráz můžete mít až dvě povolání (VIP i tři).

Resky, aneb další věc, co hráče velmi zasáhla. Hráč má běžně dostupné dvě resky, které jsou o velikosti 51*51. VIP má opět výhodu a to tří resek o maximální velikosti 71*71. Proč tak malý prostor? Snažíme se tím zabránit zbytečnému zabírání místa na mapě, kvůli lidem, kteří dojdou na server, plácnou si resku jen tak do prostoru, postaví sloup z kamení a pak zase utečou.
Rozšiřování resek není totiž tak náročné, jak se může zdát. Zde menší přehled:


Další resky je možno získat ve speciálních eventech a v kreditshopu. Součásti resek je i samozřejmě možnost využití flagů, na které se normálně nedostanete. Jedná se o:

 

V Kreditshopu:
Day
Night
Jump

Ve hře:
Glow
Icemelt
– za 1000
hotflor
rain
sun
– za 1200

Adminshop samozřejmě nezmizel, ale po přidání jobsů, byla změněna i ekonomika a taky možnost získávání peněz. Po dílčích spawnech jsou roztroušeny různé obchůdky, které nabízí prodej různých věcí, ale už nenabízí výkup. Pokud vás zajímá, kde sehnat těžko dostupné itemy, ničeho se nebojte, naši Shopkeepři nabízí hned několik výměn v rámci tématu dílčího spawnu.

Peníze i nadále můžete ukládat do banky a následně nechat naspořit.

Naneštěstí pro nás, minecraft je poměrně dost náročná hra a stále pracujeme na optimalizaci hry, proto prosím odpusťte lagy, které právě doprovází hru. Postupně aktualizujeme všechny informace, co jsou na stránkách. Jedná se především o naší wikipedii, kde jsou momentálně starší informace. Pokud by jste narazili na věc, která by nesnesla odkladu, rádi se o ní dovíme. Kontaktovat nás můžete na TS, fóru nebo i discordu, případně ve hře.

A poslední, doufám, že potěšující, věc, otvíráme nábor na pozici helpera, neváhejte a podejte přihlášku u nás na fóru, budeme se na vás těšit. Případně jestli se najde i nějaký odvážlivec na pozici OP, tak to může taky zkusit. 

Je to doufám všechno, pokud by byly ještě nějaké nesrovnalosti, můžete se na záznam podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=TJq2pQSwlwk&feature=youtu.be

Komentáře